СПОЖИВАЧАМ

ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» - компанія яка займається постачанням електроенергії промисловим споживачам в Україні. 

Наша місія - оптимізація витрат і підвищення енергоефективності наших клієнтів за рахунок надання високого рівня відповідних послуг. 

Компанія є учасником Оптового ринку електричної енергії і відповідає всім вимогам законодавства. Постанова НКРЕКУ № 1140 від 19.09.2017 про видачу ліцензії на право здійснювати господарську діяльність з постачання електричної енергії на території України. 

ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» в своїй діяльності керується в першу чергу потребами і вимогами підприємств-споживачів, індивідуальний підхід до кожного клієнта, дозволяє побудувати довгострокові, взаємовигідні партнерські відносини. Стабільність і надійність - основні принципи роботи компанії. 
Для зручності своїх клієнтів, компанія надає повний спектр послуг і консультацій з питань пов'язаних зі зміною електропостачальника. Допомагає з організаційними питаннями пов'язаними з передавальної організацією, Держенергонаглядом та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг та ін.
Багатий досвід роботи в енергетичному секторі, дає нам можливість бути гнучкими в умовах нового енергетичного ринку України і пропонувати своїм клієнтам оптимальні умови співпраці, кваліфікований консалтинг, а також безліч додаткових послуг.
Переваги роботи з ТОВ "ЕНЕРДЖІ 365"
  • ціна на електроенергію може бути нижче тарифа електропередавальної організації;
  • гнучкий графік оплати за замовленний обсяг електроенергії; 
  • можливість збільшення замовленого обсягу електроенергії в розрахунковому періоді (у разі збільшення обсягів виробництва);
  • безкоштовні юридичні консультації та підтримку у вирішенні питань з електропередавальною організацією, Держенергонаглядом та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг та інші.    

    Укладення договору з ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» ніяким чином не збільшує ризики для Вашого підприємства в частині гарантування безперебійного постачання електроенергії, оскільки, згідно законодавства, нині діючий договір з обленерго (електропередавальною організацією) не розривається, а лише призупиняється в частині постачання активної електроенергії та оплати за неї.

ШАНОВНИЙ СПОЖИВАЧ!

Звертаємо Вашу увагу, що з 11.06.2017 року набрав чинності Закон України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон), згідно умов якого розпочався процес реформування електроенергетичної галузі в Україні.

Згідно з Положеннями Закону, а саме пунктом 13 розділу ХVІІ Прикінцевих та перехідних положень, електропередавальні організації (обленерго) до 11.12.2018р. здійснюватимуть постачання та передачу електричної енергії місцевими локальними мережами, а з 11.12.2018р. за ними залишається тільки функція розподілу електричної енергії. 

Споживачі (крім побутових та малих непобутових споживачів), яким на день набрання чинності Закону здійснювала постачання електричної енергії електропередавальна організація (обленерго), мають обрати собі електропостачальника та укласти з ним «договір постачання електричної енергії споживачу» не пізніше ніж через 18 місяців з дня набрання чинності Закону (тобто до 11.12.2018р.). При цьому, зміна електропостачальника споживачем здійснюється на безоплатній основі у порядку, визначеному «Правилами роздрібного ринку електричної енергії», затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. № 312.

У разі не обрання споживачем (крім побутового та малого непобутового споживача) нового електропостачальника протягом 18 місяців з дня набрання чинності Закону (до 11.12.2018р.) постачання електричної енергії такому споживачу впродовж не більше 90 днів буде здійснюватися Постачальником «останньої надії» відповідно до статті 64 Закону, який буде визначений за рішенням Кабінету Міністрів України за результатами конкурсу. При цьому тарифи на послуги постачальника «останньої надії» будуть значно вище роздрібного тарифу постачальника електричної енергії.

ПРОПОНУЄМО РОЗГЛЯГУТИ ПРОПОЗИЦІЮ СПІВПРАЦІ З ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365»

НЕОБХІДНІ УМОВИ, ЩОДО ЗМІНИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ:

1.      Наявність діючого договору на постачання електричної енергії з електропередавальною організацією (обленерго).

2.       Відсутність заборгованості перед електропередавальною організацією (обленерго).

3.       Наявність системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ/ЛУЗОД), яка введена у промислову експлуатацію.

4.       Наявність свідоцтва про метрологічну повірку АСКОЕ/ЛУЗОД.

ОСНОВНІ ЕТАПИ ПЕРЕХОДУ ДО НАШОЇ КОМПАНІЇ ДЛЯ ЗАКУПІВЛІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

1. Укладання договору купівлі-продажу електричної енергії з ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365».

2. Оформлення необхідних довідок та документів для зміни постачальника.

3. Направлення на адресу електропередавальної організації повідомлення про зміну постачальника та необхідність призупинення договору між електропередавальною організацією (обленерго) і Вашим підприємством.

ІНФОРМАЦІЯ СПОЖИВАЧУ 

Комерційну пропозицію та опитувальний лист можна скачати тут.

Примірний договір на постачання електричної енергії можна скачати тут.

З правами та обов’язками постачальника та споживача можна ознайомитись тут.

Порядок вирішення спорів:

Всі спори і розбіжності, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування Договору постачання електричної енергії та природного газу або у зв'язку з ним, або інші спори, які можуть виникнути під час взаємодії між Постачальником та Споживачем будуть вирішуватись шляхом проведення переговорів і консультацій.

У разі неможливості досягнення згоди Сторін в процесі переговорів і консультацій, Сторони мають право звернутися із заявою про вирішення суперечки до Регулятора чи його територіального підрозділу та/або передати спір до господарських судів України.

Врегулювання суперечок Регулятором чи його територіальним підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку. Звернення до Регулятора чи його територіального підрозділу не позбавляє Сторони права на вирішення спору в судовому порядку.

Порядок подання споживачами звернень:

Звернення, скарги та претензії споживачів стосовно якості постачання електричної енергії та природного газу повідомлення споживачів про загрозу небезпеки мають бути оформлені у письмовій формі і надані поштовим зв'язком на адресу ТОВ "ЕНЕРДЖІ 365":

01001, м. Київ, вул. Володимирська, будинок 18/2, кв. 12,

або на електронну адресу - energy_365@ukr.net

Отримані звернення, скарги, претензії та повідомлення споживачів розглядаються у порядку та строки, встановлені Правилами користування електричною енергією і чинним законодавством України.

Контактний телефон: +38(063) 531-48-74, (044) 229-48-74

Відповідальна особа: Підлісний Юрій Сергійович